Субота, 2020-01-25, 11:18 PM
Вітаю Вас Гість | RSS

Балабинський НВК гімназія "ПРЕСТИЖ"

Меню сайту
Форма входу

Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Головна » Архів матеріалів

Шановні батьки та учні Балабинського НВК! З 18 квітня 2018 року за сприяння голови селищної ради Сосуновського В.С. буде відновлено організований підвіз школярів компанією ЮНІСТАР-АВТО. Відправка із зупинки Паркової(лікарня) о 7.15, із Дослідної станції о 7.30.

Переглядів: 98 | Додав: nurievaolesia | Дата: 2018-04-17 | Коментарі (0)

Команди Балабинського НВК "Престиж" прийняли участь у Фестивалі FIRST LEGO League Junior. який відбувся 14 квітня 2018 року у м. Києві. Презентуємо фото-звіт команди Lego-Творці

Переглядів: 111 | Додав: Черкасова_Лариса_Валентин | Дата: 2018-04-16 | Коментарі (0)

13 квітня у Балабинському НВК відбувся тренувальний день цивільного захисту. Класні керівники провели виховні години на тему надзвичайних ситуацій. А після сигналу повітряної тривоги педагогічний колектив та учні школи покинули приміщення та розмістились у безпечній зоні. Проведені заходи показали практичну готовність учнів та колективу школи діяти за сигналами оповіщення Цивільного захисту при виникненні НС.

Переглядів: 106 | Додав: nurievaolesia | Дата: 2018-04-16 | Коментарі (0)

Висловлюємо щиру вдячність учням, батькам та класним керівникам за активну участь у шкільній акції-змаганні зі збору макулатури, приурочену до Всеукраїнського тижня дитячого читання. Цим ви дбаєте про збереження зелених легень нашої планети – зберігаєте наші ліси. За даними Всесвітнього фонду дикої природи (WWF), переробка однієї тони макулатури рятує від вирубки 15 дорослих дерев, заощаджує 20 000 літрів води й 1000 кВт електроенергії. Разом із тим ви допомогли своїй бібліотеці. На кошти, отримані від зданої макулатури, до бібліотечного фонду НВК будуть придбані цікаві книги для школярів.

За підсумками змагання перемогу отримує 1А клас, вони принесли найбільшу кількість макулатури - 194 кг., ІІ місце займають 1Г та 2Б класи, ІІІ місце - 3А, 4Б класи.

Особливо вдячні родинам Гончарова Діми, Гришко Гліба та Демури Ангеліни. Велике спасибі  всім іншим, хто взяв участь у акції!

Переглядів: 126 | Додав: nurievaolesia | Дата: 2018-04-06 | Коментарі (0)

04 квітня на базі Балабинського НВК «Престиж» відбувся другий практичний етап Освітнього марафону «Без бар*єрів», який проходить у рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції «Досвід та перспективи розвитку інклюзивної освіти в Україні: регіональний аспект». Привітав гостей голова селищної ради Володимир Сосуновський. Учасники конференції обговорили результати впровадження Всеукраїнського науково-педагогічного експерименту «Розвиток інклюзивного освітнього середовища у Запорізької області» на прикладі нашої гімназії, переглянули фрагменти корекційно-розвиткового заняття з елементами Монтессорі-системи навчання, з лікувальної фізкультури, з корекції емоційно-вольової сфери на чирлідингу, з корекції розвитку з елементами казко-терапії, корекційно-розвиткове заняття з елементами логоритміки, а також переглянули фрагменти уроків у класах з інклюзивним навчанням.

Переглядів: 110 | Додав: nurievaolesia | Дата: 2018-04-05 | Коментарі (1)

29 березня на базі Балабинського НВК «Престиж» відбувся психологічний тренінг з профілактики професійного вигорання вчителів, який підготували психолог Тарасенко Алла Сергіївна та соціальний педагог Скидан Альона Сергіївна. Термін «професійне вигорання» з’явився як характеристика психічного стану здорових людей, які інтенсивно спілкуються з іншими людьми, клієнтами, пацієнтами, учнями, студентами, постійно емоційно напружені. Мета цього тренінгу - гармонізація внутрішнього світу педагогів, покращення емоційного стану та психічного здоров’я, допомога у профілактиці синдрому «професійного вигорання». Під час заняття присутні розглянули теоретичні аспекти питання синдрому вигорання, розібрали приклади психолого-педагогічного виснаження, оволоділи способами та методами відновлення психічного комфорту. Вчителі з превеликим задоволенням брали участь в усіх етапах тренінгу та були вдячні тренерам за надані практичні поради.

Переглядів: 98 | Додав: nurievaolesia | Дата: 2018-03-29 | Коментарі (0)

В Україні триває реформування галузі освіти. Одним із пріоритетних напрямів при цьому стало створення інклюзивного освітнього простору та соціалізації дітей з особливими освітніми потребами.На базі Балабинського НВК «Престиж» проходить тренінг з підготовки наставників корпоративного навчання (створення в інклюзивному закладі команди супроводу) . Тренінг проводить Луценко Інна Василівна – практичний психолог, науковий співробітник Інституту спеціальної педагогіки Національної академії педагогічних наук України, яка тривалий час займається розвитком інклюзивної освіти в Україні та має успішний досвід роботи щодо соціалізації дітей з особливими потребами. Інна Василівна з 2002 року є консультантом проекту «Запобігання насильства над дітьми», з 2004 року – тренером Всеукраїнського Фонду «Крок за кроком». З 2006 року очолює Регіональний осередок Всеукраїнської Фундації «Захист Прав Дітей» у Київській області, є активним учасником cтворення і функціонування ресурсно-тренінгового центру інклюзивної освіти. Практичний курс пройшли педагоги Балабинського НВК «Престиж» та запрошені вчителі Кушугумського НВК «Інтелект» . Ініціатором тренінгу виступила Лупінович Світлана Миколаївна, головний науковий співробітник науково-дослідної лабораторії інклюзивної освіти дітей з особливими освітніми потребами, кандидат педагогічних наук, учитель-методист вищої кваліфікаційної категорії, доцент, яка не тільки підтримує колектив, а й завжди надає допомогу у вирішенні питань стосовно інклюзивної освіти. Після завершення заходу учасники отримають сертифікати і застосують нові знання у своїх навчальних закладах. Сподіваємося, що отриманий досвід допоможе покращити рівень інклюзивної освіти у школах та суттєво підвищить ефективність навчання дітей з особливими освітніми потребами, сприятиме пристосуванню таких дітей в соціокультурному просторі, допоможе їм у самоідентифікації, самовизначенні та самореалізації з урахуванням їхньої індивідуальності.

Переглядів: 84 | Додав: nurievaolesia | Дата: 2018-03-28 | Коментарі (0)

На початку року за підтримки Міністерства науки і освіти започатковано Всеукраїнський проект «JuniorZ» – «Спортивний рух Олександра Педана». Учитель фізичного виховання Балабинського НВК «Престиж» Грибов Олександр Станіславович взяв участь у семінарі-практикумі Всеукраїнського проекту із впровадження у процес фізичного виховання варіативних модулів: чирлідинг, фризі, петанк, флорбол, бадмінтон та інших. Проект націлений на теоретичне та практичне ознайомлення педагогічного складу, учнів та їхніх батьків із 33 модулями з предмету «Фізична культура». Вчителі фізкультури відтепер зможуть викладати окрім стандартних видів спорту, такі як: петанк, чирлідинг, самбо, хортинг, аеробіка, флорбол тощо. Відтепер учні Балабинського НВК зможуть займатися новими для них видами спорту.

Переглядів: 156 | Додав: nurievaolesia | Дата: 2018-03-23 | Коментарі (0)

В Балабинському НВК «Престиж» для учнів 4-х класів відбувся бібліотечний захід «Книги дарують чудеса». Під час заняття діти дізнались про історію створення перших книг, перші друкарні України, які виникли у 15 столітті та книгу «Апостол», яку Іван Федоров видрукував у Львові. Діти здійснили відео-подорож на сучасну типографію, наприкінці перевірили свої знання дитячої літератури в інтерактивній вікторині.

Переглядів: 173 | Додав: nurievaolesia | Дата: 2018-03-21 | Коментарі (0)

Всеукраїнський тиждень дитячого читання – це книжкові іменини. Це свято тих, хто пише книги, і тих, хто їх читає. Це свято бібліотеки і читачів, письменників і видавців. Воно дарує чудову нагоду ознайомитись з новинками літератури, дізнатися про історію книги і бібліотеки.
У Балабинському НВК «Престиж» Всеукраїнський тиждень дитячого читання розпочався з урочистої лінійки, яку підготували учні 3-В класу. Під час заходу діти дізналися про історію заснування цього свята, про важливість книги і читання в житті людини. У подарунок кожен клас отримав пам’ятку про користування книгою.

Переглядів: 129 | Додав: nurievaolesia | Дата: 2018-03-20 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
PRESTIZH></a>
</a>
<a href=Plus1s. Комп'ютерні навчальні програми для школярів Клякса – веселая газета для школьников